s železem dokážeme cokoliv . . ...

Horizontální vyvrtávačka WH 10 CNC NOVINKA !!!
CNC obrábění
CNC ohraňovací lis
Pro včelaře
CNC pálení plasmou
Svařování
Komaxit (práškování)
Výroba grilů
CNC ohýbání trubek
Zkružování, rovnání, lisování
Tryskání

Profil společnosti


Naše strojírenská společnost se zaměřuje především na malosériovou výrobu. Zabýváme se v širokém spektru zpracováním kovových materiálů.

Mezi naše služby patří CNC pálení plasmou, obrábění na CNC obráběcích strojích, ohýbání CNC ohraňovacím lisem, CNC ohýbání trubek, klasické lisování, tryskání keramickým pískem nebo práškování(komaxit) práškovými barvami a spousta dalších procesů souvisejících s tvářením a obráběním kovů. Podrobnější informace naleznete v sekci služby.

Dále se naše společnost zabývá výrobou strojů určených pro včelaře, jednoůčelových strojů a různých zařízení dle požadavků zákazníka.

Mezi naše nejznámější výrobky patří mobilní kotel s odstředivkou, který vyhrál 2. místo na Mezinárodní výstavě včelařův Ostravě na Černé louce v oblasti zlepšení a vynálezů v oblasti včelařství. Tento výrobek je mezi včelaři velice oblíbený. Doposud se prodalo více než 100 kusů tohoto produktu.

V současnosti nabízíme kompletní linku na výrobu medu, která se skláda s odvíčkovače mechanickémho dopravníku a odstředivky (medometu). .


cerne.png, 7,6kB
    tel.: 556 740 323     email: strbak@bazealfa.cz